České Radiokomunikace

Detail pozice

Jednička na trhu vysílacích služeb, leader v poskytování digitální infrastruktury zaměřující se na propojování světa televize, rádia a internetu prostřednictvím unikátní infrastruktury vysílačů, vlastních datových center a optické páteřní sítě hledá vhodného kandidáta na pozici:

Účetní

České Radiokomunikace a.s.

Největší expert na trhu vysílacích služeb v České republice a poskytovatel telekomunikačních služeb pro velkoobchodní a korporátní zákazníky hledá vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • agenda dodavatelských faktur (účtování přijatých faktur včetně dohadných položek a časového rozlišení);
  • zpracování statistických výkazů a Intrastat;
  • zúčtování drobných výdajů a platebních karet;
  • archivace a jiné účetní a administrativní práce;

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru;
  • praxe na obdobné pozici;
  • znalost účetnictví podmínkou;
  • znalost SAP FI a MM modulů podmínkou;
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost;
  • znalost MS Excel a MS Word.

Nabízíme:

  • systém volitelných zaměstnaneckých benefitů;
  • mobilní telefon a notebook;
  • stravenky v hodnotě 100 Kč;
  • 5 týdnů dovolené;
  • 4 dny zdravotního volna v roce;
  • nástup možný ihned.

Kontakt

Jakub Pěchouček
Skokanská 2117/1
169 00  Praha-Břevnov
Česká republika

Proč my?

Pracujeme na zajímavých projektech, které vás profesně posunou dál. Máme příjemné pracovní prostředí, přátelskou firemní kulturu a nabízíme řadu volitelných zaměstnaneckých benefitů. Přidejte se k nám!

více informací