České Radiokomunikace


Průběh výběrového řízení

Získávání a výběru nových členů našeho týmu věnujeme velkou pozornost. Přátelský pracovní kolektiv a dobré mezilidské vztahy jsou proto pro naši společnost důležité.

 • Přihlášení do výběrového řízení

  Přihlášení je možné prostřednictvím elektronické aplikace, kam uchazeč vloží svůj životopis a případně i motivační dopis. Na základě pečlivého prozkoumání zaslaných materiálů pozveme uchazeče k výběrovým rozhovorům.
  Zásady ochrany osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání
 • Účast ve výběrovém řízení

  V prvním kole se uchazeč setká se zástupcem personálního oddělení, další kolo pak úspěšní uchazeči absolvují s přímým nadřízeným obsazované pozice. Během těchto setkání se ověřují znalosti, schopnosti a dovednosti kandidáta a také se zjišťuje jeho motivace k účasti ve výběrovém řízení.
 • Zpětná vazba po pohovorech

  Úspěšnému uchazeči je následně učiněna konkrétní pracovní nabídka. Kandidáti, kteří neuspějí ve výběrovém řízení, jsou informováni příslušným pracovníkem HR týmu.

Mohlo by vás zajímat

Průběh výběrového řízení

Získávání a výběru nových členů našeho týmu věnujeme velkou pozornost. Přátelský pracovní kolektiv a dobré mezilidské vztahy jsou proto pro naši společnost důležité. Pokud vás zajímá, co vás čeká po odeslání životopisu k nám, čtěte dále.

Více informací

Začátky u nás

Nástup do nového zaměstnání je velká změna pro každého člověka. Snažíme se maximálně o to, aby první dny a měsíce byly pro nové zaměstnance co nejvíce příjemné a abychom vám usnadnili adaptaci v novém prostředí.

Více informací

Kde nás najdete

Zajímá vás, kde nás najdete a kde budete pracovat? Adresy a mapky najdete na této stránce. Podívejte se také na to, jaké nabízíme pracovní prostředí – náhled našich prostor naleznete ve virtuální prohlídce v patičce našich webových stránek.

Více informací