České Radiokomunikace


Volná místa

Aktuálně obsazujeme tyto pozice

Na této stránce naleznete přehled aktuálně volných pracovních pozic v naší společnosti. Náplň práce a požadavky na uchazeče jsou uvedeny vždy u detailu příslušné pozice. Pokud Vás některá z níže nabízených pozic zaujme, budeme rádi, když se přihlásíte do výběrového řízení.

  Pozice vhodné pro absolventy a studenty

Proč my?

Pracujeme na zajímavých projektech, které vás profesně posunou dál. Máme příjemné pracovní prostředí, přátelskou firemní kulturu a nabízíme řadu volitelných zaměstnaneckých benefitů. Přidejte se k nám!


více informací

Mohlo by vás zajímat

Průběh výběrového řízení

Získávání a výběru nových členů našeho týmu věnujeme velkou pozornost. Přátelský pracovní kolektiv a dobré mezilidské vztahy jsou proto pro naši společnost důležité. Pokud vás zajímá, co vás čeká po odeslání životopisu k nám, čtěte dále.

Více informací

Začátky u nás

Nástup do nového zaměstnání je velká změna pro každého člověka. Snažíme se maximálně o to, aby první dny a měsíce byly pro nové zaměstnance co nejvíce příjemné a abychom vám usnadnili adaptaci v novém prostředí.

Více informací

Kde nás najdete

Zajímá vás, kde nás najdete a kde budete pracovat? Adresy a mapky najdete na této stránce. Podívejte se také na to, jaké nabízíme pracovní prostředí – náhled našich prostor naleznete ve virtuální prohlídce v patičce našich webových stránek.

Více informací